Jessica Eye onu bir galibiyete geri döndürebilir mi?

GÜNCELLEME 10 Şubat 2014 – Fox Sports Raporları Olumlu Test, bir Sal Olmayan Kannabinoidler içindi, Teksas Lisanslama Departmanı ve Düzenleme Otoritesinde aşağıda belirtildiği gibi Yarışma Emri Yok

_______________________________________________________

UFC 166 Jesica Eye’da Sarah Kaufman’a karşı yakın bir karar kazandıktan birkaç ay sonra, sonucun “karar yok” olarak değiştirildiğini keşfetti. Ayrıntılar az olmasına rağmen, reçeteli ilaç gözüyle ilgili bu modifikasyonun altında yatan nedenin, Teksas Lisanslama Departmanı’na ve maçından önce düzenlemeye açıklanamadığına dair bir varsayım vardır.

Fox Sports, “Texas web sitelerinde, Eye’nin yasaklayıcı bir bileşik için pozitif test ettiğini ve bir yıllık problemli bir süspansiyona konulduğunu belirten bir bildirim yayınladı. Bunun nihayetinde ne anlama geldiğini anlamak günün çoğunu aldı, ancak uzun hikaye kısaca, gözün para cezası ödemek zorunda kaldığı ve esasen daha fazla zorluğa girmemesi ya da ihlal için denetimli serbestliği bir askıya almaya dönüşecekti. ”

Göz, bu kararın devrilmesine ve galibiyetini geri kazanması için savaşacağı vokal oldu. Üzerinde duracak bir bacağı var mı? Yanıt belki. Sonuç muhtemelen yasaklanmış maddenin doğasını açacaktır.

Söylentilerin doğru olduğunu varsayarsak, Göz, Teksas Savaşçısı Spor İdari Kurallarını ihlal eden maçından önce meşru olarak öngörülen bir ilacı ifşa edemedi. Kural 61.47 (o) “Reçete edilen veya karşı ilacın üzerinden geçen bir yarışmacının İcra Direktörüne bu tür bir kullanımdan en az 24 saat önce bilgilendirmesi gerekir”.

Gözün gözetim için açıklaması, “bu benim sonumda büro hatası”. Anlaşılabilir olsa da, bu kuralın katı talebini karşılamıyor. Yasaklanmış bir bileşik için olumlu bir test yapılması, Lisans Departmanının yanı sıra düzenlemenin Kural 61.47 (P) okumasına şu şekilde yaptırım uygulanmasını sağlar:

(P) Yarışmacı olarak başvuran veya izinli bir kişi olarak izin verilen kişi, idrar örneği veya kan örneği veya her ikisini de, İcra Direktörü veya atananı tarafından yönlendirilirse, maçtan önce veya sonra ilaç testi için sağlayacaktır. Başvuru sahibi veya lisans sahibi, ilaç ekranının maliyetlerini ödemekten sorumludur. Olumlu bir test, bir numune sağlamayı reddetme, test sürecine uyulmaması veya toplama sırasında bir numuneyi ikame etmeye, seyreltmeye, maskelemeye, maskelemeye veya karıştırmaya çalışmak, alt bölümün (o) ihlali hakkında düşünülecek ve bir Otomatik 90 günlük tıbbi süspansiyon ve aynı zamanda idari cezalar ve yaptırımlarla sonuçlanabilir.

Kural 61.30 Özellikle, alt bölüm (n) ile başarısız bir ilaç testine uyan bir maç sonucunu değiştiren bir yarışma kararının değiştirilmesini sağlayan “bir maçın şampiyonu §61.47 (q) ‘da listelenen bir bileşik için anında pozitif test ettiği durumlarda değiştirilmesini sağlayan ”

Bölüm 61.47 (q) Yasaklanmış maddelere uyan listeler:

(1) uyarıcılar

(2) Narkotikler

(3) phencilidinler;

(4) barbitüratların yanı sıra benzodiazepinler;

(5) Kannabinoidler (esrar)

(6) Anabolik ajanlar (ekzojen ve endojen)

(7) Peptit hormonları

(8) Gizli ajanlar

(9) Diüretikler

(10) Glukokortikosteroidler

(11) Beta-2 agonistleri (her iki optik izomer dahil) salbutamol (24 saat boyunca maksimum 1600 mikrogram), formoterol (24 saat boyunca maksimum 36 mikrogram) ve üreticilere göre inhalasyon yoluyla alındığında salmeterol dışında yasaktır. önerilen terapötik rejim;

(12) hormonların yanı sıra metabolik modülatörler;

(13) alkol; veya

(14) Yukarıda ele alınmayan her türlü farmakolojik bileşik, şu anda herhangi bir hükümet düzenleyici sağlık ve sağlıklı yaşam otoritesi tarafından klinik öncesi veya klinik ilerleme veya durdurulan ilaçlar gibi insan terapötik kullanımı için yetkilendirilmeyen her türlü farmakolojik bileşik; veya tasarımcı ilaçları; veya sadece veteriner kullanımı için yetkilendirilmiş maddeler.

Dolayısıyla, başarısız test, yukarıdaki maddelerin herhangi bir türü ile ilişkilendirilirse, lisanslama departmanı ve düzenleme, no kararla sonuçlanma hakları dahilinde görünmektedir. Bununla birlikte, bileşik yukarıdaki listede yakalanmazsa, gözünün temyizinde duracak bir bacağı olabilir. Bu durumlarda Departman kararlarını ancak doğrulayabilir.

(A) Hakimlerin puan kartının derlenmesi, kararın yanlış yarışmacıya verildiği anlamına gelen bir hata gösterir; veya

(B) Herhangi bir nöbetin sonucunu etkileyen savaş sporlarını yöneten mevzuat veya kuralların bir ihlali vardı.

Pozitif bileşik gözün pozitif olduğu varsayıldığında, bir performansı iyileştiren bir ilaç olmadığını varsayarsaknull

Christian Duque tarafından Sosyal Medyada Reklam SARM’ları

Her gün yeni bir reklamla, yeni bir şirketten Sarm’ları Instagram’da diyet takviyeleri olarak satıyor gibi görünüyor. Bu ideal insanlar, bazı rastgele web siteleri değil, bazı rastgele web siteleri değil, en büyük ve en kötü olanı – Facebook’a ait en popüler sosyal medya platformu.

Elbette reklamların sansürleri geçecek şekilde sunulması gerekir. Demek istediğim, başka ne açıklama olabilir? Yasayı açıkça çiğneyen şirketleriniz var. Ve durum böyle. Birçoğunuzun yorum yapmak ve Ole Iron Duque’i göreve götürmek için öldüğünü biliyorum. Fitness endüstrisinde büyük bir sürü, “insan tüketimi için değil” feragatnamenin bu ürünleri yasal hale getirdiğine gerçekten inanıyor. Değil.

Birçoğunuzun, ürünlerin “sadece araştırma amacıyla” satıldığını, bunun bir şekilde meşrulaştırdığını düşündüğünü biliyorum. Değil.

Millet, ABD federal hükümeti aptal değil. Bir sürü lunkhead’in beklenmedik bir şekilde bir meslek değişikliği yapmaya karar verdiğine ve kas büyümesi, eğitim iyileşmesi ve/veya hızlı yağ kaybı ile ilgili yeni bileşiklerin karmaşıklıklarını incelemek istediğine inanmıyorlar. Doghift laboratuvarlarının toplandığına inanmıyorlar. Nelerin gittiğini biliyorlar ve daha hızlı davranmamalarının tek nedeni, yaptıkları her şeyin öncelik verilmesidir. Belirli durumlara basmaya hazır olmasalar da, şimdi, sonunda o noktaya ulaşmak için gerçekleşen süreçler olmadığını göstermiyor. Bir şey varsa, biz konuşurken aktif durumlar inşa ediliyor. Alfabe ajansları, arkasında güçlü bir dava olmadıkça arama emri talep etmeyecek ve/veya tutuklamayacak. Zamanlarını boşa harcamayacaklar. Sadece birkaç hafta önce, en büyük SARM sitelerinden biri olan Rats Ordusu baskın düzenlendi ve eminim bu şirketlerin çoğunun FDA uyarı mektupları aldıklarından eminim.

Bir FDA mektubu alma şansına sahip olsaydı, çoğu insan pistlerinde ölü dururdu. Tanıdığım şirket sahiplerinin çoğu, onları çok ciddiye alıyorlar – gerektiği gibi. Ayrıca kapılarını ajanlara açarlar ve% 100 problemdir – bu yol budur; Ancak, bu cömert uyarıları alan ve onları ihmal eden şirketler var. Her zamanki gibi hizmet. Ve bu, büyük ölçüde, sadece olmasa da, sonuçları ne olursa olsun, mümkün olduğunca çok para kazanmak istedikleri gerçeğine atfedilebilir. Pazara getirdikleri ürünler güvenli olmasa bile, umursamıyorlar.

Tüketicilerin anlaması gereken şey, fitness endüstrisindeki çok sayıda hizmet sahibinin umursamadığıdır. Hizmetinizi takdir ediyorlar çünkü onları zenginleştiriyorsunuz, ancak size hiçbir şey borçlu olduklarını hissetmiyorlar. Hastalanırsanız umursamıyorlar ve ölürseniz bile umursamayabilirler. Sadece onlar için para.

Tüketicilerin bilge olması gerekiyor. Sarm sitelerinin birçoğu stok modelleri kullanır. Bu insanlar, ürünler, isimleri ve benzerlikleri tanıtmak için kullanılmaktadır. Yine de bu insanlar sömürülmiyor. Modeller ve çekimlerini kullanan şirketler, hizmetleri için ödeme yapıyorlar. Yukarı ve yukarı olduğu kadar; Bununla birlikte, büyük bir sürü insan, kriko bir vücut geliştiricisi veya tonlu bir bikini rakibinin onu onayladığı bir reklamda görünmesi durumunda bankadır. İsimlerini ve/veya onaylama noktasında konuştuğunu görmedikçe, sadece içerik için kullanılıyorlar.

Bu noktaya kadar, çeşitli “saflık testleri” ve Sarm sitelerinin çoğunda yapılan onaylar hakkında konuşalım. Bu testler normalde bağımsız, üçüncü taraflar tarafından yürütülmez ve eğer öyleyse, üçüncü taraflar o kadar rastgele, asla kimlik bilgilerini tespit edemezsiniz. “Saflık testlerinin” birçoğu, sahip oldukları gülünç derecede ifade edilen referanslar gibi sahte. Birçoğu bile sterilize tesisleri ve farmasötik sınıf ürünleri olduğunu söylemek ister. Yine, tüketici nasıl biliyor? Yapmazlar.

İronik olan, birçok yasal şirketin Facebook reklamcılığından nasıl kesildiğidir. Fitness endüstrisindeki% 100 yasal takviyeler satan ancak reklamları olamayan, Iron Mag Labs gibi şirketlerden bahsediyorum. Hiç bir anlamı yok. Ve açıkça biri bu şirketleri inkar ediyor, birisi itirazlarını inkar ediyor ve birisi her gün Sarm reklamından sonra Sarm reklamını onaylıyor.

Soru şu ki, neden? Yasaya uyan şirketler neden reddediliyor ve şirketler neden açıkça kırıyor, fayda sağlıyor? Ve bu büyük bir fayda. Dikkat edin, bu şirketleri takip etmiyorum, cehennem, var olduklarını bile bilmiyordum, ama Facebook reklamları böyle. Vücut geliştirmeyi sevdiğimi biliyorlar, bir vücut geliştirme sitem olduğunu biliyorlar ve bu yüzden her gün başarısız olmadan, bu reklamları beslemelerimde görüyorum. Ne olduğunu biliyorum, ama birçok şüpheli tüketiciler olurdu, basitçe bilmiyor.

Aslında, büyük bir sürü insan Facebook veya Instagram’da gördükleri herhangi bir şeyin olması gerektiğini varsayar.yasal olun. Aynı şekilde, satın aldıkları hizmetlerin belirli bir sadakat derecesi olduğunu düşünürler, ayrıca sosyal medyanın incelemesini geçen, daha sonra satın almaları için güvenli – ya da en azından yasal olması gerektiğine de inanırlar. Layman’ın mantığı, sosyal medya uygulamalarının o kadar çok şey var ki, hepsini bir gaf üzerinde kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmayacaklar. Normalde, bu biraz mantıklı olabilir, ancak insanlar üzerinde banka yapmamalıdır. Ne yazık ki, ne sebeple olursa olsun, Facebook kör bir gözü çeviriyor ve bu reklamların, yasadışı diyet takviyelerinin pazarlanması, tüm yayınları boyunca yer almasına izin veriyor

Yıllar önce, Sarm’ın mevzuatı ilk tartışıldığında, bu şirketlerin birçoğunun baskınlar gerçekleşmeye devam edeceğine ve devam edeceğine ikna oldum. Tutuklamalar yapılır yapılır yapılmaz ve davalar dava edildiğinde, bu sitelerin çoğunun ortadan kalkacağını kesin olarak düşündüm. Bazılarının karanlık web’de, yalnızca üyelere özel liste ve mesaj panoları ile sınırlı olacağından emindim, ancak Facebook reklamlarının her yerinde olacağını hiç düşünmemiştim. Sıçan ordusunun baskın düzenlenmesinden üç haftadan sonra çirkin, her gün IG SARM reklamlarıyla su altında kaldı. Bu, pro-hormonlarla kedi ve fare oyununu başka bir seviyeye taşır.
Her halükarda, daha sonra ne olacağını kim bilebilir; Sadece Alacakaranlık Bölgesi’nden bir bölüm gibi görünmek istedim. Kim bilir, belki organize suç aileleri bir sonraki Facebook reklamları almaya başlayacaktır. Rico’dan sonra üyelik numaralarının biraz düşük olduğunu duyuyorum. ÇOK KOMİK.

Arnold Schwarzenegger Dört Temmuz 2020

Memnun doğum günü, Amerika. Amerikan rüyasını çevrimiçi olarak bıraktığın için sana teşekkür et.

Minneapolis’te doğan siyah bir çocuk için Avusturya’da doğan beyaz bir vücut geliştiricisi için olduğu gibi rüyanın doğru olduğundan emin olmak için her gün savaşmalıyız.

MMA’nın “birleşik” politikaları ne kadar bozulur?

Kısacası, çok.

Birçok hayran, MMA’nın bir düzenleme patchwork olduğunu anlıyor. Burada bazı politikalar, orada farklı politikalar. Bunlar, belirtiye, kabile yargı yetkisine, kabile yargı yetkisine, eyalete ve şehre bir yargı bölgesinde değişebilir.

Boks komisyonları ve savaşçı sporlar (“ABC”) birliği, gevşek, öne çıkan bir şekilde, esas olarak, karma dövüş sanatları da dahil olmak üzere kontrol ettikleri sporların iyileştirilmiş yönetişimini içeren birçok komisyonun güçsüz bir organizasyonudur. Spora tutarlılık getirmek, karşılanmak için üzücü bir şekilde zorlanan bir hedeftir. Yayınlara rağmen, MMA’nın ‘birleşik’ politikalarına oy verilmesine rağmen, tüm komisyonlar bunları benimsemez. Bazıları onları tamamen kucaklıyor, diğerleri kısmen, diğerleri hiç de değil.

Geçtiğimiz hafta sonu, ABC’nin son yıllık seminerinden (evet, bir Cumartesi gecesinde nasıl harika zaman geçirileceğini tam olarak anlıyorum!) Kılavuz komitesinin yanı sıra MMA politikalarının bir sunumundan görüntülerden keyif alıyordum. Mevcut ayrım kesin olarak vurgulandı. Komite, yönlendirme üyelerini çok daha tutarlı bir düzenlemeye teşebbüs etti. Her zaman fark için yer vardır, ancak işlevsiz şeylerin tam olarak ne kadar olduğunu vurgulamak için çok daha fazla şey ifade edilmesi gerektiği, Politika Komitesi seminere hazırlık için mevcut politikaları keşfetmeye çalıştığında “cevap vermediğinde” İletişimde birkaç girişim “. Yani sadece ‘Önerdiğiniz politika değişikliklerini sevmiyoruz ve işte neden‘ Ancak ‘Size kurallarımızı bile anlatmayacağız ‘. Sporda Black Mark.

Peki MMA’nın mevcut politikaları tam olarak ne kadar ayrık? Politikalar Komitesi aşağıdaki çizelgeyi yayınladı. Bunun yayınlandığını göz önünde bulundurarak (hepsi çok daha fazla tutarlılık yönünde değil) bazı değişiklikler yapıldığının yanı sıra bu verilerin mevcut olmadığını lütfen unutmayın. Yine de kaldırılan şey, şu anda birleşik politikalar bir şeydir, ancak çok sayıda ABC üyesi arasındaki kısımla birlikte, sporda yakında herhangi bir süre tekdüze olmayacaktır.

Mevcut ABC üyeleri arasında neden kıymık olduğuna dair bir fikirim var. Bazı nedenler bazı eleştiriler gibi diğerlerinden çok daha geçerlidir. Bununla birlikte, pis çamaşır yıkamak bit değerdir. Sadece motive edilebilecek ve gerçekten umduğu şey, düzenleyicilerin denetledikleri tehlikeli sporların bütünlüğünü geliştiren var olan nedenlerini akılda tutmalarıdır. Farklılıkların üstesinden gelinmesi gerekir, bunu yapmak için uzun ve zor bir süreç olsa bile, sporu aynı sayfada yargı hatlarında almak.

İlan

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Calgary’nin MMA’nın Birleşik Politikalarını Derlemesi Diğerleri için harika bir tema, 24 Haziran 2018
BC, ABC’nin Amatör MMAAUGUST 3, 2013 İÇİN POLİTİKALARI KABUL EDİYOR “Amateur MMA Yasası”
Colorado ile ilgili bir şampiyona (ve topraklanmış rakiplere dizler)? 22 Temmuz 2021 5 Yorum ile

Joshua Fabia düzenleyici çizgiyi geçti mi?

Diego Sanchez’in eski yöneticisi Joshua Fabia tartışma sıkıntısı yaratmıyor.

Sanchez bağlantısı dökümü zamanındaki en yeni kaçışlarından birinde Nevada atletik tazminatının “Diego’ya eğilmesinin yanı sıra F – ng kavga atması gerektiğini önerdi. Şimdi, onları kaydettirdim.

Bir düzenleyicinin atılmasını istediğini öne sürmek, savaş sporlarının bütünlüğüyle ilgili olduğunda yapılabileceği gibi bir yorumu küçümseme ile ilgilidir.

Fabia’nın tazminatla lisanslandığı varsayılarak (bir yönetici ve ikinci olması bekleniyor) bu yorumlar için tazminatla düzenleyici öz kontrol ile uğraşmalı mı?

Aşağıda belirtilen NAC 467.885, düzenleyicinin bir lisans sahibine karşı disiplin cezası verebileceği için farklı gerekçeler ortaya koyuyor. Bu, birisi “bu devletin en iyi çıkarlarına, tazminat veya silahsız savaşa zarar veren herhangi bir etkinlik veya yönteme katıldığında” ve aynı zamanda “kabul edilen her türlü zaman veya yerde davranışlarda bulunduğunda Silahsız savaşa itibarsızlaştırma tazminatı ile. ”

Nevada kitabı çok daha az için lisans sahiplerine attı. Bu önerilerin cezasız kalmasına izin verip vermediklerini görmek büyüleyici olacak.

MMA hakemi ve yönergeler öncü John McCarthy’nin notları olarak, mevcut lisans kendini kontrol etmese bile, bu tür iltihaplı yorumlar mikroskop altında gelecekteki lisans uygulamalarını getirebilir

NAC 467.885 Disiplin Eylemi Gerekçeleri. (NRS 467.030) Tazminat, bu tür eylemlerin herhangi bir tür kombinasyonunu, bu tür eylemlerin herhangi bir kombinasyonunu aleyhte, söz konusu belirtiyi, onayını, kaydına, tescil ettirmeyi veya onaylamayı askıya alabilir veya iptal edebilir, silahsız savaşa katılmaya yasa koyabilir veya bu tür eylemlerin herhangi bir kombinasyonunu alabilir. , Tazminat tarafından lisanslı, onaylanmış, kaydedilmiş veya onaylanmış bir kişi, Komisyon’un kararında kimin sahip olduğunu belirten silahsız savaşla başka bir şekilde bağlantılıdır:

1. Küçük web trafik ihlalleri dışında Nevada veya Amerika Birleşik Devletleri mevzuatını ihlal etti. Tazminat, tazminat tarafından lisanslı, onaylanmış, kaydedilmiş veya onaylanmış bir kişinin, bu belirtide silahsız savaşla bağlantılı olduğunu, kişinin hüküm giymiş olsun ya da olmasın Nevada veya ABD’nin mevzuatlarını ihlal ettiğini tespit edebilir. Suçlu, suçlu ancak psikolojik olarak hasta ya da nolo böyle bir ihlal için bir itiraz.

2. Bu bölümün her türlü düzenlemesini ihlal etti.

3. Komisyonun tazminatına veya bir temsilcisine yanlış veya yanıltıcı bilgi sağladı.

4. Komisyon temsilcisinin geçerli bir talebine uymayı başaramadı veya reddetti.

5. Silahsız savaşa itibarsızlaştırmak için tazminat kabul edilen her türlü zaman veya yerde davranışlarda bulunur.

6. Bilerek ele alınan veya herhangi bir kişiyle bir araya getirilmiş veya şu:

(a) bir suçtan hüküm giymiş;

(b) yasa dışı kitap yapımına katılır veya katılır;

(c) her tür yasadışı kumar faaliyetine katılır veya katılır;

(d) tanınmış bir yeraltı karakteridir veya olmuştur;

(e) başka bir komisyon türünden askıya alınmış veya askıya alınmıştır; veya

(f) bu durumun, tazminat veya silahsız savaşın en iyi çıkarlarına zarar veren her türlü faaliyet veya yöntemle meşgul veya katılmıştır.

7. Bilgi veya Komisyon’un kararında, silahsız bir savaşçının bir yarışma veya sergi eğitim sırasında büyük bir yaralanma yaşadığını ve bu büyük yaralanma hakkında tazminatı bilgilendirmeyi reddettiğini veya reddettiğini anlamalıdır.

8. Aile içi şiddet nedeniyle alıntılanmış, tutuklanmış veya mahkum edilmiştir. Bu alt bölümde kullanıldığı gibi, “aile içi şiddet” NRS 33.018’de açıklanan bir eylem anlamına gelir.

9. Bu bölümün veya NR’lerin 467. Bölümünün her türlü düzenlemesi uyarınca disiplin cezası için gerekçeler oluşturan her türlü eylem veya ihmalin yapılması.

[Athletic Comm’n, § 152, Eff. 4-25-78]-(NAC A 12-2-97; R083-00, 9-22-2000; R090-07, 12-4-2007; R062-16, 9-9-2016; R032-18, 1-30-2019)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

New Mexico Atletizm Komisyonu’nın Pearson/Sanchez Karar June 2014’ü devirme testi “Yargılama”
Boks Komisyonları Derneği Yıllık Tatmin edici Bu hafta sonu 24 Haziran 2015
Ronda Rousey Tahkimi MMA yöneticilerine ve Team Teactownapril 5, 2014 ile 3 yorum

Muscle Mass Beach Venedik’in 75. Yıldönümü

Kas Mass Beach Venedik’in 75. Yıldönümü Venedik
Muscle Mass Beach Venedik’in destekçisi Joe Wheatley tarafından

Her şey 1934’te bir grup sağlık ve zindelik ve fiziksel uygunluk öncüleri, hacim, dayanıklılık ve jimnastik özellikleriyle Santa Monica Muscle Mass Beach’e şöhret getirdiğinde başladı. 2009 yılında, Muscle Mass Beach Venedik, dünyanın ünlü vücut geliştirme evinin 75. yıldönümünü işaret ediyor.

Bu tarihi etkinlik 4 Temmuz 2009’da Bay & Bayan Muscle Mass Beach vücut geliştirme, figür ve Bikini yarışmasında kutlanacak. Hall of Fame indüktörleri de dahil olmak üzere piyasadan ikonlar, bu fantastik tarihi kabul etmek için Los Angels City yetkilileri ile birlikte olacak.

BodyBuilding.com, Muscletech ve Ironman Magazine bu etkinliğin ana sponsorlarından üçüdür. Çok daha fazla bilgi yakında…