Joshua Fabia düzenleyici çizgiyi geçti mi?

Diego Sanchez’in eski yöneticisi Joshua Fabia tartışma sıkıntısı yaratmıyor.

Sanchez bağlantısı dökümü zamanındaki en yeni kaçışlarından birinde Nevada atletik tazminatının “Diego’ya eğilmesinin yanı sıra F – ng kavga atması gerektiğini önerdi. Şimdi, onları kaydettirdim.

Bir düzenleyicinin atılmasını istediğini öne sürmek, savaş sporlarının bütünlüğüyle ilgili olduğunda yapılabileceği gibi bir yorumu küçümseme ile ilgilidir.

Fabia’nın tazminatla lisanslandığı varsayılarak (bir yönetici ve ikinci olması bekleniyor) bu yorumlar için tazminatla düzenleyici öz kontrol ile uğraşmalı mı?

Aşağıda belirtilen NAC 467.885, düzenleyicinin bir lisans sahibine karşı disiplin cezası verebileceği için farklı gerekçeler ortaya koyuyor. Bu, birisi “bu devletin en iyi çıkarlarına, tazminat veya silahsız savaşa zarar veren herhangi bir etkinlik veya yönteme katıldığında” ve aynı zamanda “kabul edilen her türlü zaman veya yerde davranışlarda bulunduğunda Silahsız savaşa itibarsızlaştırma tazminatı ile. ”

Nevada kitabı çok daha az için lisans sahiplerine attı. Bu önerilerin cezasız kalmasına izin verip vermediklerini görmek büyüleyici olacak.

MMA hakemi ve yönergeler öncü John McCarthy’nin notları olarak, mevcut lisans kendini kontrol etmese bile, bu tür iltihaplı yorumlar mikroskop altında gelecekteki lisans uygulamalarını getirebilir

NAC 467.885 Disiplin Eylemi Gerekçeleri. (NRS 467.030) Tazminat, bu tür eylemlerin herhangi bir tür kombinasyonunu, bu tür eylemlerin herhangi bir kombinasyonunu aleyhte, söz konusu belirtiyi, onayını, kaydına, tescil ettirmeyi veya onaylamayı askıya alabilir veya iptal edebilir, silahsız savaşa katılmaya yasa koyabilir veya bu tür eylemlerin herhangi bir kombinasyonunu alabilir. , Tazminat tarafından lisanslı, onaylanmış, kaydedilmiş veya onaylanmış bir kişi, Komisyon’un kararında kimin sahip olduğunu belirten silahsız savaşla başka bir şekilde bağlantılıdır:

1. Küçük web trafik ihlalleri dışında Nevada veya Amerika Birleşik Devletleri mevzuatını ihlal etti. Tazminat, tazminat tarafından lisanslı, onaylanmış, kaydedilmiş veya onaylanmış bir kişinin, bu belirtide silahsız savaşla bağlantılı olduğunu, kişinin hüküm giymiş olsun ya da olmasın Nevada veya ABD’nin mevzuatlarını ihlal ettiğini tespit edebilir. Suçlu, suçlu ancak psikolojik olarak hasta ya da nolo böyle bir ihlal için bir itiraz.

2. Bu bölümün her türlü düzenlemesini ihlal etti.

3. Komisyonun tazminatına veya bir temsilcisine yanlış veya yanıltıcı bilgi sağladı.

4. Komisyon temsilcisinin geçerli bir talebine uymayı başaramadı veya reddetti.

5. Silahsız savaşa itibarsızlaştırmak için tazminat kabul edilen her türlü zaman veya yerde davranışlarda bulunur.

6. Bilerek ele alınan veya herhangi bir kişiyle bir araya getirilmiş veya şu:

(a) bir suçtan hüküm giymiş;

(b) yasa dışı kitap yapımına katılır veya katılır;

(c) her tür yasadışı kumar faaliyetine katılır veya katılır;

(d) tanınmış bir yeraltı karakteridir veya olmuştur;

(e) başka bir komisyon türünden askıya alınmış veya askıya alınmıştır; veya

(f) bu durumun, tazminat veya silahsız savaşın en iyi çıkarlarına zarar veren her türlü faaliyet veya yöntemle meşgul veya katılmıştır.

7. Bilgi veya Komisyon’un kararında, silahsız bir savaşçının bir yarışma veya sergi eğitim sırasında büyük bir yaralanma yaşadığını ve bu büyük yaralanma hakkında tazminatı bilgilendirmeyi reddettiğini veya reddettiğini anlamalıdır.

8. Aile içi şiddet nedeniyle alıntılanmış, tutuklanmış veya mahkum edilmiştir. Bu alt bölümde kullanıldığı gibi, “aile içi şiddet” NRS 33.018’de açıklanan bir eylem anlamına gelir.

9. Bu bölümün veya NR’lerin 467. Bölümünün her türlü düzenlemesi uyarınca disiplin cezası için gerekçeler oluşturan her türlü eylem veya ihmalin yapılması.

[Athletic Comm’n, § 152, Eff. 4-25-78]-(NAC A 12-2-97; R083-00, 9-22-2000; R090-07, 12-4-2007; R062-16, 9-9-2016; R032-18, 1-30-2019)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

New Mexico Atletizm Komisyonu’nın Pearson/Sanchez Karar June 2014’ü devirme testi “Yargılama”
Boks Komisyonları Derneği Yıllık Tatmin edici Bu hafta sonu 24 Haziran 2015
Ronda Rousey Tahkimi MMA yöneticilerine ve Team Teactownapril 5, 2014 ile 3 yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *