Ontario, Kaliforniya stilini, UFC dövüş gecesi 89

için erken değerlendirir. Kaliforniya’da UFC 199 mmafighting.com’da yapılan en tutarlı muhabir olan MARC Raimondi, hızlı aşırı ağırlık kesim problemleri Sporda, aynı protokollerin bu hafta Kanada’nın Ottawa kentinde UFC Fight Night 89 için kullanılacağını tavsiye ediyor.

Raimondi aşağıdaki gibi raporlar:

Savaşçılar Cuma sabahı saat 9.00 ile öğleden sonra ortak saat 16: 00’dan ziyade yarışmacı otelde tartabilecekler. Tartış süresi, dedi Sholler. Hala saat 17: 00’de bir “tartım” gösterisi olacak. Günün erken saatlerinde toplanan resmi ağırlıkların açıklanacağı yer.

Yeni politika ilk olarak iki hafta önce Los Angeles’taki UFC 199’da UFC tarafından denendi. Savaşçılar saat 10: 00 arasında tartılabildiler. Rakip Otel’de. Doktorlar tarafından kurulan fikir, sporculara kilo kesildikten sonra rehidre etmek için çok daha fazla zaman sağlamaktır. Bir yan ürün şu anda savaşçılar, daha kısa bir süre için susuz kalacak-ayrıca daha kısa bir süre boyunca, daha kısa bir süre için, daha kısa bir süre-konuma ve tartım için taşınmasını beklemek yerine, başlamak için göster.

Her ne zaman düzenleyiciler modifikasyon yöntemleri, bunun gerçekleşmesine izin veren yasama manzarasına bakmayı seviyorum. Neyse ki Ontario için, UFC’ye olan bu imtiyaz için herhangi bir yasal modifikasyona ihtiyaç duyulmamıştır, çünkü yönergeler bir miktar boşluk ve komisere değerlendirme için takdir yetkisi verilmiştir.

Ontario’nun Atletizm Kontrol Yasası Politikası 52, SECTIO 16 kapsamında ihtiyaç duyulan her şey, uzman MMA nöbetleri için değerlendirmenin “yarışma veya sergi gününden önceki gün”, komiserin “zamanı da belirleme gücüne sahip olmasıdır. “.

Tüm yargı bölgeleri, MMA’nın hızlı aşırı kilo kesme yaralanması listesinin rahatsız edici büyümesini durdurduğunu garanti etmek için bu yöntemi diğer kilo kesim reformlarıyla birlikte benimsemek için gereken adımları atmayı düşünmeyen bu çok yönlülüklere sahip değildir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Brezilya En Yeni MMA Regülatörü Erken Değerlendirecek 20, 2016, “Ağırlık Kesme Reformu”
Kansas Atletik Tazminat Ağırlık Kesme Reformu Getiriyor 20 Şubat 2016 “Ağırlık Kesme Reformu”
Yaralanmaların uzun listesini takiben UFC, ağırlık kesim reformsına 12, 2016 “Kilo Kesme Reformu” nu uygular

Arnold Classic’te

Bash’ten sonra hayırseverlik Jason Dhir, Arnold Classic Weekend’de her zaman yılın en iyi partisini atar ve bu yıl bir istisna gibi görünmez. Geçen yıl, binlerce insan kendileri zevk ile kesinlikle paketlenmiş! Bu yıl, çok sayıda sponsorla, herkes için bir başka büyük “hayırsever” bash olacak.

Tam boy broşürü görmek için aşağıdaki resme tıklayın:

Tatillerde baş ağrısı almanın 6 nedeni

“Yılın en harika zamanı” olması gerekse de, tatiller bize çok fazla bagaj getirebilir, özellikle de stres söz konusu olduğunda uzun bir yapılacaklar listesi aracılığıyla. Ve birçoğumuzun muhtemelen bu yıl baş ağrısı yaşadığını söylemek güvenli olsa da, tek başına tatil sezonu kafa ağrısı getirebilir. Tatiller sırasında kafanızın neden acı çekebileceğini ve nasıl rahatlamayacağınızı keşfedin.

Streslisin. Ülkemizin zihinsel sağlığı hakkında bir numara yapan ezici bir yıl oldu. Stresli olmak gerginlik baş ağrılarına ve migrenlere neden olabilir. “Birisi stresli olduğunda, omuzlarını yükseltme, kaşlarını karartma ve dişlerini sıkma eğilimindedirler” diyor MD, MA, MA, Diş Nöroloji Enstitüsü’nde baş ağrısı, nörogörüntüleme, pediatrik nöroloji, sarsıntı/kafa travması konusunda uzman Batı New York’ta. “Bu, bu bölgelerde mikrojen baş ağrılarının yanı sıra gerginliğe yol açabilecek kas spazmlarına neden olabilir. Bu özellikle birisinin temporomandibular eklem disfonksiyonu (TMJ) öyküsü olup olmadığı ile ilgilidir. Kas spazmı onlar için çok daha kötü olabilir. ”

Dr. McVige, bu ağrıyı en aza indirmek ve kasların sıkılmasını önlemek için dişlerinizde bir üzüm tutuyormuş gibi davranıyor. Dudaklarınızı kapatmak, ancak aralarında bir şey varmış gibi dişlerinizi birbirinden ayırmak, çenenin geçici olarak rahatlamasına neden olabilir. Bunu 20 sayım için yapın ve sonra rahatlayın. Arka arkaya 2-3 kez tekrarlamaya çalışın ve ardından bu seriyi günde 2-3 kez yapın. Dişlerinizi sıkıştırmamayı veya öğütmemeyi düşünmeyi öğreneceksiniz.

Boyun ve çenenin omurgayı omurga ile konumlandırması için omuzları geri yuvarlayarak üst sırt ve omuz ağrısını azaltın. Dr. McVige, ileriye dönük duruşa dikkat edin, özellikle de bilgisayarda uzun süre oturuyorsanız.

Başını bir tarafa çevirerek karşı kol uzanmış ve o eli esnemek boynunu uzatmaya yardımcı olabilir. İçeri girip çıkarken derin nefesler alırken 10’a sayın. Mola almak ve etrafta dolaşmak, ağrıya yol açabilecek gerilimi azaltmaya yardımcı olabilir. Fitbit’inizle birlikte hareket etmek için bildirimler ayarlayın.

Susuz kaldınız. Sıcak ve susamış hissetmediğiniz için daha serin aylarda yeterince su içmeyebilirsiniz veya yakındaki Zaps nemini patlatan bir ısıtıcı veya yıl sonu son tarihleri ve görevlerinde çalışırken su içmeyi unutuyorsunuz. Dr. McVige, yetişkinlerin günde sekiz, 8 onsluk su içmesi gerektiğini söylüyor.

Bir kişi evlerinde çok susuz hissediyorsa, nem eklemeye yardımcı olmak için her zaman bir nemlendirici kullanabilirler. “Ayrıca, uyurken ısının kranklanmadığından emin olun, çünkü bu dehidrasyona yol açabilir. Gün boyunca içme suyu, uyurken sizi nemlendirmenize yardımcı olacaktır. ”

Baş ağrısını tetikleyen yiyecekler yiyorsunuz. Tatil toplantılarında bulacağınız en popüler yiyeceklerden bazıları, yaşlı peynirler, füme etler, yapay tatlandırıcılar ve çikolata gibi kafa ağrısına yol açabilir. “Bazı gıdalar MSG, BPA (konserve ürünlerde bulunur), nitratlar, kırmızı boyalar, MSG içeren dondurulmuş gıdalar, işlenmiş peynirler ve diyet gıdaları gibi baş ağrılarını tetikleyebilir” diyor Dr. McVige.

Tetikleyiciler çok bireyseldir. Ayrıca, herkes aynı yiyecekler tarafından tetiklenmez. Ve bu gıdalar herkeste baş ağrısına neden olmasa da, migrenli kişilerin etkileri fark etme olasılığı daha yüksek olabilir. McVige, “Baş ağrısı günlüğü ve yiyecek günlüğü tutmak, artan baş ağrılarına neden olan şeyleri anlamanıza yardımcı olabilir” diyor. “Uygulamamda gördüğüm en büyük tetikleyiciler MSG, Bouillon küpleri, salata sosları, sahte peynirler ve MSG ile lezzet paketleri. Öğle yemeği etlerinde, sosisli sandviçlerde, füme etlerde ve arıtılmış etlerde bulunan nitratlar da baş ağrılarını tetikleyebilir. ” İşlenmemiş ve organik olan yiyeceklerle temiz bir diyet yemenin baş ağrısı sonuçlarını gerçekten iyileştirebileceğini söylüyor.

Yemekleri atlamanın, özellikle kahvaltıyı atlıyorlarsa, bazı insanlar için baş ağrılarını tetikleyebileceğini unutmayın. Baş ağrılarını uzak tutmak için gün boyunca düzenli, dengeli yemekler yiyin.

Daha fazla alkol içiyorsun. Kutlamalar ve imbibing tatillerde el ele gider, burada yargı yok! Ancak, bir Noel filmi Sesh’ten sonra hafta boyunca birkaç kokteyliniz daha yaşıyorsanız veya kendinizi boş bir şişe şarapla buluyorsanız, araştırmaya göre daha fazla baş ağrısı veya migren yaşıyor olabilirsiniz.

Bazı alkollerin tatlı kırmızı şaraplar, diğer tatlı içecekler ve bazı biralar gibi migrenleri provoke etme olasılığından şüpheleniliyor. McVige, “Birisi emilirse ılımlı tüketim anahtar” diyor. “Bir kural, dehidrasyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için her alkollü içecek için herhangi bir alkol ve bardak su içmeden önce 8 onsluk bir bardak suya sahip olduğunuzdan emin olmaktır.”

Birisi alkol içtikten sonra susuz hissediyorsa, elektrolit içeren özelliklere sahip içecekler almak su ile çok değerli olabilir, diyor Dr. McVige. Yakın tarihli bir araştırma, katılımcınınÇinko ve nikotinik asit alan (B3 formu) ertesi gün akşamdan kalma şiddetini azalttı. “Yatmadan önce bir NSAID almak da baş ağrısını önlemede değerli olabilir.”

Uyumuyorsun. Bunu geç sarma hediyeleri kalmasını yorgun gözlerle okuyorsanız ve vurma baş ağrınız varsa, uyku bozukluklarının kafa ağrısına katkıda bulunabileceğini biliyorsunuz. Birçok nedenden dolayı zayıf uyku meydana gelebilir ve yatmadan önce rüzgarın zaman almadığınız stresli bir gün muhtemelen listenin üstünde. “Çoğu zaman insanlar endişeli oldukları için uyumakta zorluk çekiyorlar” diyor Dr. McVige. “Uykudan önce vücudu ve düşünceleri sakinleştirmek önemlidir. Endişeli hissederken uyuyorsanız, kaslarınız spassed ve gergin. ”

Fitbit’inizdeki Relax özelliğini kullanmayı deneyin veya uygulamadan bir farkındalık oturumu başlatın. Kokulu yağları koklamak, yatmadan önce rahatlamanıza ve daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olabilir, ancak migrenlerden muzdarip insanlar, lavanta gibi çiçekli hayati yağlarla çok zor zamanlar geçiriyor, diyor Dr. McVige. Nane veya narenciye kokusu bu demografi için daha iyi olma eğilimindedir.

Kafein çekiyorsun. İster daha fazla kafein içiyor olun, çünkü özel tatil içecekleri için enayi olursanız ya da uyudunuz ve daha sonra bir gece önce bu kutlamadan sonra büyük bir fincan kahve içtiniz, bu ilaç kafa ağrısı yaşamanızın bir parçası olabilir tatillerde. Kafein kendi içinde başınızın neden acı çektiğinin arkasındaki doğrudan suçlu değildir – aslında, baş ağrısına yardımcı olabilecek kan damarlarında kan akışını daraltmaya ve kısıtlamaya yardımcı olur – ancak Cuppa Joe’nun etrafındaki koşullar kafa ağrısına neden olabilir.

Genellikle dehidrasyon sorunun bir parçasıdır. “İyi bir kural, susuz etkilere karşı koymak için herhangi bir kafeinli içecekten önce 8 onsluk bir bardak su içmektir” diyor Dr. McVige. “Kafeinli içecekler, yapay tatlandırıcılarla yapılırsa veya genel olarak tatlı ise baş ağrılarını da indükleyebilir.”

Hafta sonu ZZZ’yi yakalamaya karar verdiyseniz ve uyuduysanız, alıştığınızdan birkaç saat sonra kafeinli bir içeceğe sahip olsaydınız, kafein çekilmesinden baş ağrısına neden olabilir.

Bu bilgi sadece eğitim amaçlıdır ve tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bu bilgileri bir sağlık problemini veya durumunu teşhis etmek veya tedavi etmek için kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviyeleri almadan veya yeni bir fitness rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuza danışın.

Diana Kelly

Diana Kelly, 15 yılı aşkın bir süredir ödüllü dergiler ve web siteleri için yazmış bir serbest yazardır. Çalışmaları, diğerlerinin yanı sıra gerçek basit, önleme, okuyucunun özeti, erkek zindeliği ve kas ve zindeliğinde ortaya çıktı. NYC’de yaşayan bir Philadelphia yerlisi olan Diana, adımlarını izlemek, zorluklara katılmak ve her haftanın ilerlemesine bakmak için fitbitini kullanmayı seviyor. Adımlarının çoğu, uzun yürüyüşleri seven ve sincaplar yollarını geçtiğinde Diana’nın kalp atış hızını yükselten yeni bir kabul edilen köpek Jackson ile ilişkilendirilebilir. Diana hakkında daha fazla bilgiyi Dianakelly.com adresinden öğrenin veya Twitter’da @Dianakelly’de takip edin.

8 Fitbit Trackers ile harika bir gece uykusu

için ipuçları, sağlığınızın 7/24 fotoğrafı için uyku istatistiklerinizi izleme yeteneğine sahipsiniz. Ancak uykunuzu izledikten ve uyku verilerinizi görselleştirdikten sonra, bununla ne yapıyorsunuz?

Huzursuz olduğunuzu veya gece boyunca yaygın olarak uyandığınızı keşfediyorsanız veya sadece uykuya dalmakta zorluk çekiyorsanız, uykunuzu geliştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için birkaç hafta ayırın ve yaşam tarzı değişikliklerinizin daha fazla zzz ekleyip eklemediğini görmek için her gece uykunuzu izleyin.

1. Işıkları sadece birincil aydınlatmanız değil, güç lambaları veya dijital saatlere sahip tüm elektronikler mümkün olduğunca karartılmalı veya güçlendirilmelidir. Yatak odanızdaki ışığı engelleyemiyorsanız, uyku maskesi giymeyi düşünün.

2. TV izlerken veya akıllı telefonunuza veya tabletinize göz atmanın, zihninizi ve vücudunuzu tam olarak birlikte tutabileceğiniz. Yatmadan hemen önce belirli aletlerden kaçınmak, sonbaharda daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olabilir.

3. Makul bir zamanda yatağa gidin, tercih ettiğiniz yatmadan ulaşana kadar her gece biraz erken yatağa hazırlanmaya başlayın. Ancak bununla temkinli olun. Yapmak istediğiniz son şey, vücudunuz sonbaharda uykuya dalmaya hazır olmadığı için yatak fırlatmanın yanı sıra dönüyor. Silahı bir saatte atlamak yerine, doğru hissedene kadar 10 ila 15 dakikalık aralıklarla parçalayın. Ancak daha da önemlisi…

4. Her gece aynı saatte yatacak bir uyku programı ayarlayın Sonbaharda daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olabilir. Vücudunuzun düzenliliğini istemek ve sirkadiyen saatinizi artırmak yüksek kaliteli uykuyu desteklemek için son derece önemlidir. Vücudunuz ayarlandıkça, yeterli uyku aldığınız sürece, her sabah ideal zamanda doğal olarak uyanmalısınız. Farklı zamanlarda yatağa gitmeyi denemek için zamanınız varsa, daha da iyi! Sizin için en iyi çalışan zamanı keşfedebilirsiniz. Fitbit cihazınıza alarmlar ayarlayın. Yatma vakti ve uyku günlüklerinize göre hesaplanan uyandırma hatırlatıcıları, daha tutarlı bir uyku döngüsü gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

5. Serin tutun Çalışmaları, sıcaklık daha serin olduğunda sonbaharda uykuya dalmanın daha kolay olduğunu gösterir. Çok sıcak veya soğuksa, daha zor olabilir.

6. Kafein ve Alkolü Kabut Kafein alımını sadece sabahlarla sınırlandırmayı deneyin. Kafein uykunuzu içtikten sonra saatlerce etkileyebilir! Çalışmalar, yatmadan önce alkol içmenin sonbaharda daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olabileceğini göstermiştir, ancak aynı şekilde gece boyunca daha fazla dönmenize veya uyanmanıza neden olur, genel uyku kalitenizi düşürür.

7. Günlük adım hedefiniz de daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir. Gün boyunca egzersiz yapmak için çaba sarf etmeyi deneyin ve uyku yüksek kaliteniz de gelişmelidir.

8. Olumlu bir öğrenme, nasıl bozulacağını ve olumlu bir görünüme sahip olmanın yanı sıra, genel sağlığınızı ve zindeliğinizi ve uykunuzu geliştirmek için yapabileceğiniz en iyi şeydir. Günün sonunda gevşemek için basit yöntemleri keşfedin – doğada bir yürüyüş, rahatlamalı bir nefes seansı – böylece uykuya basitlik ve mükemmel bir gece uykusu alabilirsiniz.

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.