Christian Duque tarafından Sosyal Medyada Reklam SARM’ları

Her gün yeni bir reklamla, yeni bir şirketten Sarm’ları Instagram’da diyet takviyeleri olarak satıyor gibi görünüyor. Bu ideal insanlar, bazı rastgele web siteleri değil, bazı rastgele web siteleri değil, en büyük ve en kötü olanı – Facebook’a ait en popüler sosyal medya platformu.

Elbette reklamların sansürleri geçecek şekilde sunulması gerekir. Demek istediğim, başka ne açıklama olabilir? Yasayı açıkça çiğneyen şirketleriniz var. Ve durum böyle. Birçoğunuzun yorum yapmak ve Ole Iron Duque’i göreve götürmek için öldüğünü biliyorum. Fitness endüstrisinde büyük bir sürü, “insan tüketimi için değil” feragatnamenin bu ürünleri yasal hale getirdiğine gerçekten inanıyor. Değil.

Birçoğunuzun, ürünlerin “sadece araştırma amacıyla” satıldığını, bunun bir şekilde meşrulaştırdığını düşündüğünü biliyorum. Değil.

Millet, ABD federal hükümeti aptal değil. Bir sürü lunkhead’in beklenmedik bir şekilde bir meslek değişikliği yapmaya karar verdiğine ve kas büyümesi, eğitim iyileşmesi ve/veya hızlı yağ kaybı ile ilgili yeni bileşiklerin karmaşıklıklarını incelemek istediğine inanmıyorlar. Doghift laboratuvarlarının toplandığına inanmıyorlar. Nelerin gittiğini biliyorlar ve daha hızlı davranmamalarının tek nedeni, yaptıkları her şeyin öncelik verilmesidir. Belirli durumlara basmaya hazır olmasalar da, şimdi, sonunda o noktaya ulaşmak için gerçekleşen süreçler olmadığını göstermiyor. Bir şey varsa, biz konuşurken aktif durumlar inşa ediliyor. Alfabe ajansları, arkasında güçlü bir dava olmadıkça arama emri talep etmeyecek ve/veya tutuklamayacak. Zamanlarını boşa harcamayacaklar. Sadece birkaç hafta önce, en büyük SARM sitelerinden biri olan Rats Ordusu baskın düzenlendi ve eminim bu şirketlerin çoğunun FDA uyarı mektupları aldıklarından eminim.

Bir FDA mektubu alma şansına sahip olsaydı, çoğu insan pistlerinde ölü dururdu. Tanıdığım şirket sahiplerinin çoğu, onları çok ciddiye alıyorlar – gerektiği gibi. Ayrıca kapılarını ajanlara açarlar ve% 100 problemdir – bu yol budur; Ancak, bu cömert uyarıları alan ve onları ihmal eden şirketler var. Her zamanki gibi hizmet. Ve bu, büyük ölçüde, sadece olmasa da, sonuçları ne olursa olsun, mümkün olduğunca çok para kazanmak istedikleri gerçeğine atfedilebilir. Pazara getirdikleri ürünler güvenli olmasa bile, umursamıyorlar.

Tüketicilerin anlaması gereken şey, fitness endüstrisindeki çok sayıda hizmet sahibinin umursamadığıdır. Hizmetinizi takdir ediyorlar çünkü onları zenginleştiriyorsunuz, ancak size hiçbir şey borçlu olduklarını hissetmiyorlar. Hastalanırsanız umursamıyorlar ve ölürseniz bile umursamayabilirler. Sadece onlar için para.

Tüketicilerin bilge olması gerekiyor. Sarm sitelerinin birçoğu stok modelleri kullanır. Bu insanlar, ürünler, isimleri ve benzerlikleri tanıtmak için kullanılmaktadır. Yine de bu insanlar sömürülmiyor. Modeller ve çekimlerini kullanan şirketler, hizmetleri için ödeme yapıyorlar. Yukarı ve yukarı olduğu kadar; Bununla birlikte, büyük bir sürü insan, kriko bir vücut geliştiricisi veya tonlu bir bikini rakibinin onu onayladığı bir reklamda görünmesi durumunda bankadır. İsimlerini ve/veya onaylama noktasında konuştuğunu görmedikçe, sadece içerik için kullanılıyorlar.

Bu noktaya kadar, çeşitli “saflık testleri” ve Sarm sitelerinin çoğunda yapılan onaylar hakkında konuşalım. Bu testler normalde bağımsız, üçüncü taraflar tarafından yürütülmez ve eğer öyleyse, üçüncü taraflar o kadar rastgele, asla kimlik bilgilerini tespit edemezsiniz. “Saflık testlerinin” birçoğu, sahip oldukları gülünç derecede ifade edilen referanslar gibi sahte. Birçoğu bile sterilize tesisleri ve farmasötik sınıf ürünleri olduğunu söylemek ister. Yine, tüketici nasıl biliyor? Yapmazlar.

İronik olan, birçok yasal şirketin Facebook reklamcılığından nasıl kesildiğidir. Fitness endüstrisindeki% 100 yasal takviyeler satan ancak reklamları olamayan, Iron Mag Labs gibi şirketlerden bahsediyorum. Hiç bir anlamı yok. Ve açıkça biri bu şirketleri inkar ediyor, birisi itirazlarını inkar ediyor ve birisi her gün Sarm reklamından sonra Sarm reklamını onaylıyor.

Soru şu ki, neden? Yasaya uyan şirketler neden reddediliyor ve şirketler neden açıkça kırıyor, fayda sağlıyor? Ve bu büyük bir fayda. Dikkat edin, bu şirketleri takip etmiyorum, cehennem, var olduklarını bile bilmiyordum, ama Facebook reklamları böyle. Vücut geliştirmeyi sevdiğimi biliyorlar, bir vücut geliştirme sitem olduğunu biliyorlar ve bu yüzden her gün başarısız olmadan, bu reklamları beslemelerimde görüyorum. Ne olduğunu biliyorum, ama birçok şüpheli tüketiciler olurdu, basitçe bilmiyor.

Aslında, büyük bir sürü insan Facebook veya Instagram’da gördükleri herhangi bir şeyin olması gerektiğini varsayar.yasal olun. Aynı şekilde, satın aldıkları hizmetlerin belirli bir sadakat derecesi olduğunu düşünürler, ayrıca sosyal medyanın incelemesini geçen, daha sonra satın almaları için güvenli – ya da en azından yasal olması gerektiğine de inanırlar. Layman’ın mantığı, sosyal medya uygulamalarının o kadar çok şey var ki, hepsini bir gaf üzerinde kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmayacaklar. Normalde, bu biraz mantıklı olabilir, ancak insanlar üzerinde banka yapmamalıdır. Ne yazık ki, ne sebeple olursa olsun, Facebook kör bir gözü çeviriyor ve bu reklamların, yasadışı diyet takviyelerinin pazarlanması, tüm yayınları boyunca yer almasına izin veriyor

Yıllar önce, Sarm’ın mevzuatı ilk tartışıldığında, bu şirketlerin birçoğunun baskınlar gerçekleşmeye devam edeceğine ve devam edeceğine ikna oldum. Tutuklamalar yapılır yapılır yapılmaz ve davalar dava edildiğinde, bu sitelerin çoğunun ortadan kalkacağını kesin olarak düşündüm. Bazılarının karanlık web’de, yalnızca üyelere özel liste ve mesaj panoları ile sınırlı olacağından emindim, ancak Facebook reklamlarının her yerinde olacağını hiç düşünmemiştim. Sıçan ordusunun baskın düzenlenmesinden üç haftadan sonra çirkin, her gün IG SARM reklamlarıyla su altında kaldı. Bu, pro-hormonlarla kedi ve fare oyununu başka bir seviyeye taşır.
Her halükarda, daha sonra ne olacağını kim bilebilir; Sadece Alacakaranlık Bölgesi’nden bir bölüm gibi görünmek istedim. Kim bilir, belki organize suç aileleri bir sonraki Facebook reklamları almaya başlayacaktır. Rico’dan sonra üyelik numaralarının biraz düşük olduğunu duyuyorum. ÇOK KOMİK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *