Ontario, Kaliforniya stilini, UFC dövüş gecesi 89

için erken değerlendirir. Kaliforniya’da UFC 199 mmafighting.com’da yapılan en tutarlı muhabir olan MARC Raimondi, hızlı aşırı ağırlık kesim problemleri Sporda, aynı protokollerin bu hafta Kanada’nın Ottawa kentinde UFC Fight Night 89 için kullanılacağını tavsiye ediyor.

Raimondi aşağıdaki gibi raporlar:

Savaşçılar Cuma sabahı saat 9.00 ile öğleden sonra ortak saat 16: 00’dan ziyade yarışmacı otelde tartabilecekler. Tartış süresi, dedi Sholler. Hala saat 17: 00’de bir “tartım” gösterisi olacak. Günün erken saatlerinde toplanan resmi ağırlıkların açıklanacağı yer.

Yeni politika ilk olarak iki hafta önce Los Angeles’taki UFC 199’da UFC tarafından denendi. Savaşçılar saat 10: 00 arasında tartılabildiler. Rakip Otel’de. Doktorlar tarafından kurulan fikir, sporculara kilo kesildikten sonra rehidre etmek için çok daha fazla zaman sağlamaktır. Bir yan ürün şu anda savaşçılar, daha kısa bir süre için susuz kalacak-ayrıca daha kısa bir süre boyunca, daha kısa bir süre için, daha kısa bir süre-konuma ve tartım için taşınmasını beklemek yerine, başlamak için göster.

Her ne zaman düzenleyiciler modifikasyon yöntemleri, bunun gerçekleşmesine izin veren yasama manzarasına bakmayı seviyorum. Neyse ki Ontario için, UFC’ye olan bu imtiyaz için herhangi bir yasal modifikasyona ihtiyaç duyulmamıştır, çünkü yönergeler bir miktar boşluk ve komisere değerlendirme için takdir yetkisi verilmiştir.

Ontario’nun Atletizm Kontrol Yasası Politikası 52, SECTIO 16 kapsamında ihtiyaç duyulan her şey, uzman MMA nöbetleri için değerlendirmenin “yarışma veya sergi gününden önceki gün”, komiserin “zamanı da belirleme gücüne sahip olmasıdır. “.

Tüm yargı bölgeleri, MMA’nın hızlı aşırı kilo kesme yaralanması listesinin rahatsız edici büyümesini durdurduğunu garanti etmek için bu yöntemi diğer kilo kesim reformlarıyla birlikte benimsemek için gereken adımları atmayı düşünmeyen bu çok yönlülüklere sahip değildir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Brezilya En Yeni MMA Regülatörü Erken Değerlendirecek 20, 2016, “Ağırlık Kesme Reformu”
Kansas Atletik Tazminat Ağırlık Kesme Reformu Getiriyor 20 Şubat 2016 “Ağırlık Kesme Reformu”
Yaralanmaların uzun listesini takiben UFC, ağırlık kesim reformsına 12, 2016 “Kilo Kesme Reformu” nu uygular

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *