Lucille’in

Ben’de öğle yemeği yanı sıra kardeşim Michael’ın yanı sıra kız arkadaşı Heather’ı bugün öğle yemeği için tatmin ettim. Bir süre önce Lucille’in Smokehouse için Ben Hediye Sertifikaları ve aylarca harika bir zaman planlamaya çalıştık. Son olarak bugün işe yaradı!

Lucille’nin elma tereyağı ile servis edilen en iyi bisküvilerle başlıyor. Onlar tereyağı ve elma tereyağı için ölmek. Bu kesinlikle yemeğin tercih ettiğim kısmı.
En son videolarım

Maraton Eğitim Günü 3.
Maraton Eğitim Günü 3.

Daha fazla video

0 saniye 51 saniye

Sıradaki
Koşucular için 4 dakikalık alt vücut egzersizi
04:49

Canlı
00:00
08:21
00:51

Ben’in yanı sıra Michael’ın da harika çayı denedim. Küre kavanozlarında içki içtiklerini tam olarak seviyorum. Çok basit ve oldukça <3 Ben harika çayı “bir bardakta diyabet” olarak açıkladı. Evet, aynı zamanda harika - benim için bir şey olduğunu söylemek benim için! Hepimizin iç snooki'imizi beslememiz gerektiğinden, Buddy turşusu yarım sipariş istedik. Onlar iyiydiler, sadece benim işim değil ... Artı yarım sipariş ıspanak enginar daldırma - aka kase krema ve cips ile peynir. Açıkçası menünün “Kalp Hastalığı'ndan ölmek istemiyorum” bölümünden kaçındık. Lucille’in parçaları çılgın! Sunucuların çevremizdeki masalara büyük tabaklar çizmesini izlemeye devam ettik. Tam buraya gelirseniz yemeye hazır olun. Izgara sebze salatası aldım ve bazı protein için zor haşlanmış yumurta eklemeleri için özel bir istekte bulundum. Çok lezzetliydi! Aynı şekilde Ben’in harika patates kızartmalarının yanı sıra yemeği yuvarlamak için birkaç ısırık sarımsak patates püresi çaldım. Şimdi Michael ve Heather'a küçük bir kınamak turu sağlıyorum. Herkes çok uzakta olduğumuzu söylediğinden henüz bize gelmediler! Yine de doğru, yine de… Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *