Conor McGregor uzman boks lisansı satın alıyor; Ancak neden?

GÜNCELLEME 13 Ocak 2017 – Dana White’ın bir McGregor / Mayweather boks maçını tanıtmak için “gerçek” bir teklif yaptığı bildirildi.

“Sana Floyd’un ne olduğunu söyleyeceğim, işte gerçek bir teklifin yanı sıra, gerçekten teklifi gerçekten yapabilen kişinin yanı sıra gerçekten gerçek bir teklif yapıyorum… Size 25 milyon ödeyeceğiz, biz Conor 25 milyon ve daha sonra iyi bir şekilde görüşme için ödeme ve belirli bir sayı ödün. Gerçek bir teklif var. ”

İlginçtir ki, bu adım McGregor’un aşağıda spekülasyonlu yasal ortamını son derece iyi artırabilir, çünkü UFC’nin en iyi savunması bir boks destekçisi olmadıklarını öne sürmek olacaktır.

________________________________________

Bugün Ariel Helwani, Conor McGregor’un Kaliforniya’da uzman bir boks lisansı aldığı olağandışı haberi kırdı. Andy Foster, California Atletik Komisyonlar Yönetici Polis Belirtti

“Bugün bir izin aldı ve federal bir kimlik… o şimdi bir California boksörü…. [Boksör olarak] nitelikli… Kaliforniya’da savaştığını görmek istiyorum. Sadece ideal rakip olması gerekiyor. Kesinlikle üst düzey bir rakip. Ona izin vermekten mutluluk duyuyoruz. Kaliforniya savaşçısı olduğu için mutluyuz. ”

İşte burada milyonlarca dolarlık endişe-neden? Belki de adını basında tutma girişimi, belki de temel bir müzakere tekniği ya da belki de çok daha yaratıcı ve ilginç bir şey.

McGregor, UFC Ebeveyn Business Zuffa ile sözleşme altında kalır. Sözleşmesinin muhtemelen diğer savaş sporlarında mücadele etmesini yasaklayan münhasırlık hükümleri vardır. Özellikle, Zuffa sözleşmeleri, hükümlere uymaktan oluşmaktan oluşmaktadır.

“Terim boyunca Zuffa, tüm Fighter’ın nöbetlerini tanıtmak için özel ideale sahip olacak ve rakipler hizmetlerini uzman bir rakip olarak veya herhangi bir tür karışık dövüş sanatına, dövüş sanatına her türlü yeteneğe katılmayacak veya sunmayacak , boks, uzman güreşi veya bu Anlaşmanın aksi belirtilmedikleri durumlar dışında, herhangi bir başka savaş rekabeti veya sergisi ”.

UFC için eşsiz parasal çizim gücü göz önüne alındığında, boksla mücadele etmek için uzaklaşmasına izin vermeleri pek olası değildir. Hemen dava açılacaktı ve işler ilginç hale geliyor.

McGregor, ABD’de lisanslı bir uzman boksörü olduğuna göre, Muhammed Ali Yasası’nın tüm menkul kıymetlerinden hoşlanıyor. Bu düzenlemelere aşina değilseniz, MMA savaşçılarının hoşuna gitmediği boksörlerin verdiği tüm menkul kıymetlerin bölümüne göre bir bölüm için buraya tıklayabilirsiniz.

McGregor, bir Zuffa iddiasından ve ihtiyati tedbir başvurusundan memnun kalırsa, Yasanın menkul kıymetleri ile kendini korumaya çalışabilir. Uzman bir boksör olduğunu ve kısıtlayıcı Zuffa sözleşmesinin federal mevzuatın birçok hükümünü ihlal ettiğini öne sürebilir. Zuffa sözleşmesinin, uzman bir boksör olarak geçimini sağlamaktan kısıtlamaya çalıştığı derecesine kadar bir şeye sahip olabilir.

Zuffa, diğer yandan, düzenlemeler kapsamında bir uzman boks “destekleyicisinin” anlamını tatmin etmediklerini ve McGregor sözleşmeleri için geçerli olmadığını öne sürecekti.

Bir mahkemenin gelişmesi yöntemi için, UFC’nin anlamla uyumu kullanan yönetmelikler altında tanımlanan bir boks “destekleyici” olduğundan memnun olmasını gerektirecektir. . ”

McGregor’un yöntemi işe yarayacak mı? Kim bilir. Uzun bir atış. Ama aynı şekilde potansiyel bir güç oyunudur. Kaldıraç. Özel bir hareket. McGregor, ilk çocuğu doğana kadar tartışmaktan mola vermek için bir ilgi oranı ifade etti. Bu, adli yorum için dava açılması için en iyi şans olabilir. İlginç zamanlar.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

UFC’nin McGregor / Mayweather Superfight’taki işlevi tam olarak nedir? 15 Haziran 2017 ile 2 Yorum
Conor McGregor – Nevada Tazminatı 23 Aralık 2016 tarihli eylemlerinde “açıkça hatalı”
Konuşan Mark Arama Davası, Diaz ve Conor Boks Lisansları ve Fight Networkjan 2017’de 2 Yorumlarla Çok Daha Fazlası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *