Ben resmen bir hippi

Bu, Tom’un Maine adına yazdığım sponsorlu bir yayın. Tüm görüşler% 100 benim.

Merhaba! Nasıl gidiyor? Koşmaktan ve ulusal koşu gününde yemekten zevk alıyorum. Çok uzak çok iyi!
En son videolarım

Amerikan Dirt Kitap İncelemesi
Amerikan Dirt Kitap İncelemesi

Daha fazla video

0 saniye 12 dakika, 7 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 5
04:34

Canlı
00:00
08:21
12:07

Son zamanlarda Tom’un Maine’den bir temsilcisi, uzun süreli doğal deodorantlarını denemek için benimle temasa geçti. O zamandan bahsettiğimi anlamıyorum, ancak geçen yıl bir süredir Maine Tom’u kullanıyordum. Daha sağlıklı olma arayışımda tiroidime yardımcı olmaya çalıştığımda florür içermeyen bir diş macunu kullanmaya başladım (hipotiroidli birinin florür alımını sınırlamaya çalışması gerektiğini kontrol ettim).

Sonra, doğal banyo malzemeleri seçimlerine olan ilgim arttı. Ben de alüminyum bir deodorant kullanmaya başladım. Ben koştuğumda tembel oldum ve sadece mağazada ne olursa olsun yakaladım.

Ancak Maine Tom’undaki insanlar ulaştığında tekrar denemem gerektiğine karar verdim.

Gerçeği söylemek gerekirse, bu konuda blogda biraz tereddüt ettim:

A.) Ben çok terleyen bir koşucuyum. Ben de terli gözetlemelerimi yanlış yönlendirmek istemiyorum.

B.) Kokuştuğumdan eminim, ancak bana kesin olarak söylemek için gerçekten çok fazla yakın gözetlemem yok.

Yine de yemeğimin kokuşmalarını anlıyorum. Dün, kavrulmuş brokoli ve yumurta yaptıktan sonra bir yürüyüşe çıktım ve kınamakta yürüdüğümde, ‘Burada ne yapıyorsun?!’

Neyse.

Tom’un Maine’den (ya da belki de Tom’un kendisi) güzel insanlar bana denemek için bir dizi deodorant gönderdi. Kesintisizlere ek olarak farklı kokuları var.

Bunun gibi doğal bir deodorant kullanmak bir vardiya süresine ihtiyaç duyar. Vücudunuza uyum sağlamak ve hangi kokunun vücut kimyanızla en iyi çalıştığını belirlemek için zaman sağlamanız gerekir.

Vahşi lavanta sopada kokladığı yöntemi seviyorum, ancak bir nedenden dolayı vücudumda kokladığı yöntemi sevmiyorum (bu her türlü parfüm için olağandır – bazı cisimler tam olarak aynı koku ile farklı koku ). Biraz güzel koklamayı seviyorum, bu yüzden ortaya çıkmayanları çok sevmedim. Tercih ettiğim doğal tozdu.

Daha önce ve bir koşudan sonra test ettim ve iyi kokuyormuşum gibi hissettim. Ancak, bir antrenmandan sonra duş yapıyorum, bu yüzden her zaman böyle kalmadım ve son derece terli bir koşudan saatler sonra test edemedim.

Not: Bu bir deodoranttır (bu yüzden kokmuyorsunuz) ancak bir anti-önemli değil (böylece koltuk altlarınız hala terliyor). Kollarınızın altında bir lalalot terlerseniz, hem anti-perspire hem de anti-odor olan bir seçim gerektirebilirsiniz. Uzun koşulara veya kullandığım şeye bağlı olarak inanıyorum bir seçenek daha düşünürüm.

Genel olarak: Maine doğal deodorantının Tom’un alüminyum veya yapay kokuları olmadığını kazıyorum. Aynı şekilde hayvan testi veya hayvan bileşenleri olmadığını da araştırıyorum.

Ancak, olağan deodorantlar/antiperspirantlar kadar güçlü değil (okuma: vücut kokusunu örtmek için harika). Yaz aylarında giymeyi merak ediyorum ve Güney Kaliforniya sıcağında çalışıp çalışmadığını görüyorum.

Facebook sayfalarına buradan göz atın.

Diğer yandan… Ev aldığımda arabalarımın ve kamyonumun tepesinde buzlu kahvemi hatırlayamadım ve bir ayak işini koşmaya gelene kadar tanımadım. Paçayı ele vermek!

Soru: 1’den 10’a kadar bir ölçekte tam olarak ne kadar kokuyorsunuz?

1 = Güzel bir nergis gibi kokuyorsun

10 = Fitness Center çantasının dibine yapışmış yüksek kurum futbolcunun çorapları gibi kokuyorsunuz

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Ne thE Boston Maraton İptali Koşmak İçin Araçlar – Podcast 125

Boston Maraton İptali Koşmak İçin Ne Anlama Geliyor – Podcast 125

Boston Maratonu tam olarak 2020’deki tüm koşucuları efektleri nasıl iptal etti. Yarışınız sanal olacak mı? Uzun koşu günümü ve bo’yu canlandırmak

Bölgesel Monican’ınızdan 6 feet uzakta bir dalga

Bölgesel Monican’ınızdan 6 feet uzakta bir dalga

Koronavirüs salgını sırasında koşabilir misin? Ruh Sağlığı ve Sağlık İkilemi Metin Hattı 741741 yanı sıra t için aile içi şiddet kaynakları

Ayağımı gerçekten kırdım ve önyükleme rec’lerimi

Ayağımı gerçekten kırdım ve önyükleme rec’lerimi

Hasarlı ayak önerileri olmalıdır. En iyi yürüyüş botu, kırık ayakkabı, buz paketi, takviyeler ve size yardımcı olacak araçlar

Doğal ürünlerin en iyisi fuar etkileyicisi favorilerinin yanı sıra sağlıklı gıda bingo

Doğal ürünlerin en iyisi fuar etkileyicisi favorilerinin yanı sıra sağlıklı gıda bingo

Merhaba! Doğal Ürünler Fuarı (Sosyal Medyada #Expowest olarak da bilinir) bu hafta sonu Anaheim, CA’da oldu. Bu önemli bir konferans

Destekli germe beni süslü hissettiriyor

Destekli germe beni süslü hissettiriyor

Genel Vücut Stretch, Masaj Envy’de Yeni Destekli Bir Germe Servisidir – 60 Dakikalık Kafa Toe Assi seansı yaptım

Dışarıda koşarken maske ile bir anlaşma kullanmak

Dışarıda koşarken maske ile bir anlaşma kullanmak

Koronavirüs salgını sırasında koşmak veya dışarıda yürümek için maskeyle uğraşın. CDC’den maske kullanma yönergeleri. Be hakkında ipuçları

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *