Slendertone Kemer İncelemesi

Merhaba! Bugün Slendertone ile birlikte çalışıyorum, slendertone kemerleri – AB tonerleri hakkında bazı bilgiler paylaşıyorum. Benimle iletişime geçtiklerinde inanılmaz derecede meraklıydım ve meraklıydım, bu yüzden denedim.

Aralık ayında oraya gittiğimde kemeri Florida’ya götürdüm. Düşüncelerimi paylaşmadan önce bir süre kullandığımdan emin olmak istedim. İçinde tutmak için bir kese ile geldi, bu yüzden benim taşımama yapışması kolaydı.
En son videolarım

Pysch Ward’da Büyüleyici Karım: Bir Anı – Kitap İncelemesi
Pysch Ward’daki büyüleyici karım: bir anı
Mark Lukach tarafından

Sesli Kitap En Çok Satan Anı İncelemesi 2017’yi piyasaya sürdü.

İyi bir dinleme mi?
Audible’da bulunan kitabın hızlı bir incelemesini paylaşıyorum.

Amazon’dan:

Akıl sağlığı problemi ile yeniden tanımlanan ve sevginin gücünü teyit eden genç bir evliliğin kalp kırıcı ama umutlu bir anısı.

Mark ve Giulia’nın hayatı birlikte bir masal romantizmi olarak başladı. On sekiz yaşında aşık oldular, yirmi dört yaşında evlendiler ve kısa bir süre sonra San Francisco’da rüya hayatına başladılar. Ancak Giulia yirmi yedi yaşındayken, onu yaklaşık bir ay boyunca psişik koğuşa inen korkunç ve beklenmedik bir psikotik mola verdi. Bir gün canlı ve iyi ayarlanmıştı; Bir sonraki, sanrılı ve intihar etti, sevdiklerinin güvenli olmadığına ikna oldu.

Soru:
Şimdi hangi kitap veya podcast dinliyorsunuz ??

Bundan sonra ne dinlemeliyim?!

Kitaba ve diğer incelemelere bağlantılar runeatrepeat.com’da

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 31 saniye

Sıradaki
6 Ağustos’tan podcast özetleri
07:26

Canlı
00:00
08:21
05:31

İlk sorum, “Nasıl işe yarıyor?”

Slendertone, vücudunuzu tonlamak için güçlü, derin kas kasılmaları oluşturmak için elektrik kas stimülasyonu (EMS) tonlama teknolojisini kullanır. Küçük elektrik darbeleri aracılığıyla aynı anda geri dönmek ve hedeflenen kasları kasılmak klinik olarak kanıtlanmış teknolojidir. Vücudunuzun egzersiz sırasında doğal olarak yapacağı gibi benzer şekilde yapar.

Şahsen bunu kullanmanın en iyi yolunun yürüyüş yaparken olduğunu düşünüyorum. Egzersiz yaparken çift görev yapmak ve çekirdeğinizi sıkı tutmak iyi bir fikirdir. Egzersiz yaparken slendertone kullanmak, bu kasların büzülmesini ve çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. Sweatshirt altında giyebildim sorun yok. Güç uzaktan kumandası için küçük bir cep var.

Düşünceler: Evet, kaslarımın basıldığını hissettim. Aslında ilk başta biraz şok oldu çünkü çok güçlü hissetmeyi beklemiyordum! Ha! Senin için videoya girsem komik bir gürültü yaptım.

“Nasıl hissediyor?” diğer tepkiler için sitelerinin sayfası.

Bu, benim gibi kardiyo hakkında iyi, ancak AB çalışması konusunda kötü olan biri için iyi bir ürün. Ya da AB işleri yapmaya çalışırsanız müthiş, ancak aslında abs’inizi yaparken sözleşmeli tutmakta kötüdür. (Okuyun: Bir milyon gevrek yaparsanız, ancak kötü form kullanıyorsanız ve bu zamanınızın kaybıdır.)

Ben de Ben’e koydum ve kemerin çalıştığını hissettiğini ve güzel hissettiğini söyledi. Sürekli olarak kullanamadı çünkü onun için ideal bir boyut değildi ve sadece midesine tuttu. İnanılmaz derecede havalı olduğunu düşündü.

Çeşitli tonlama kayışları var. Hepsini buradan kontrol edebilirsiniz.

P.S. -İnanılmaz derecede düşük maliyetli toner artı yedek pedler için bir teklifleri olduğunu gördüm (500 $ karşılığında benzer ürünler gördüm).

Ve “mutfakta abs yapılır” düşünüldüğünde, yemek pişirirken de kullanmalısınız

Anla? anla?

Ha!

Slendertone hakkında çok daha fazla bilgi edinin.

Soru: Abs’leriniz şu anda ideal mi?

Bu yazı Slendertone ile ortaklaşa. Tüm görüşler benim.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *